20 Nisan 2015 Pazartesi

Günaydınnnn ..

      Güneşli  bir günde yine toplaştık.. Bugün keyif günümüz.. 15 günde bir düzenli yaptığımız yürüyüşlerde bu hafta pas haftamızdı. Bizler de arkadaşlarla toplaşıp Nallıhan - Uyuzsuyu Şelalesinde küçük bir yürüyüş ve keyif yapalım dedik.
       Toplamda 17 kişiydik. Günler öncesinden Burak'la planlamalar yaptık, O tavukları, ben diğer malzemeleri alacaktım. Malzemeler toparlandı, yıkandı, temizlendi, paketlendi hazır...

       Sabah 07.00 olmadan telefonlarım çalmaya başladı. Herkes heyecanlı,  duraklara gelinmiş, beni arıyorlar..    Duraklardan toplaşarak yola çıktık. İlk hedefimiz Nallıhan Kuş Cenneti..
Saat 09,20 gibi ulaştık ve yaklaşık 1 saat  fotoğraf ve çevre gezisi için  mola verdik.      Saat 10,15 gibi oradan hareket ettik ve Nallıhan'a uğrayarak eksiklerimizi tamamladıktan sonra doğru  Karacasu Köyüne  ulaştık. Saat 11,20 gibi hazırlıklarımızı tamamlayarak yürüyüşe başladık.Bol dere geçişli, sulu bir etkinlikti. Herkes ıslanmaya hazırdı,  İsteyerek  keyifle  ıslandık.. :))Su geçişlerinin keyfi, çevremizdeki orman dokusuyla kat be kat arttı. Mis gibi çam kokusu , kuş sesleri ve derenin coşku dolu sesi... Muhteşem bir gün daha yaşıyorduk..Veeee ŞELALEEEEE  ...  Açık söyleyelim, umduğumdan daha heybetli, güzel ve  muhteşemdi...
Hepimiz ıslandık  :)) Hatta bayağı ıslandık...
E  henüz gün bitmedi... Haydi mangala...


Mangalda her zamanki gibi Barış harikalar yarattı.. 
Tüm katılan arkadaşlar muhteşemdi. Aramıza yeni katılan arkadaşların gruba uyumu mükemmeldi.. En genç üyemiz 13 yaşındaki Beran süper performans sergiledi.
Herkese çok teşekkürler. Grubun uyumu, yardımlaşması, sohbeti, enerjisi mükemmeldi. Yine çok eğlendik..
Dönüşte Beypazarı'nda verdiğimiz kahve molasından sonra  yorgun ama mutlu bir şekilde günü  bitirdik..
 Yeni etkinliklerde buluşmak üzere..

1 yorum:

  1. Bir devamsız olarak, yeni katılımcılar görüyorum. Umarım sevmişlerdir.
    Aysu, bu yazıyı taslak bırakmış ve "yayınla" komutu vermemişsin. bir hafta belki değişiklik yapacak diye bekledim. Yeni yazıyı yayınlayınca bunu da ben yayınladım. bilgin olsun.

    YanıtlaSil